Kontaktujte nás
toggle menu
728 854 479
toggle menu

Korektura

Velká písmena, čárky, zdvojení souhlásek, psaní písmen i a y, cizí slova a další oříšky. Není toho málo. Právě proto nabízíme jazykovou korekturu českých textů.

CO OPRAVÍME?

Hezky česky. Zkrátka absolutně bez chyb. Takové musí být texty, kterými se prezentujete před zákazníkem. Provádíme jazykovou korekturu, na kterou je spoleh.

PRAVOPIS

Opravujeme pravopisné chyby, kvůli kterým učitelky češtiny rozdávají bůry

GRAMATIKA

Umíme psát a dávat dobrý pozor na to, aby se věty skládaly přesně podle pravidel

STYLISTIKA

Hlídáme výběr slov a spojujeme vše v jeden čtivý text, který se čte jedna báseň

KROK ZA KROKEM

  • Pošlete nám na e-mail všechny texty, u kterých potřebujete udělat jazykovou korekturu. Na formátu nesejde. My s počítačem umíme.
  • Dle množství textu stanovíme rozpočet a termíny spolupráce. Naše slovo platí! Po celou dobu zůstáváme v kontaktu.
  • Zkontrolované a opravené texty vám pošleme zpět v domluveném formátu. Garantujeme, že jsou bez chyb.

PROČ MY?

Protože moc dobře víme, jak složité je najít někoho spolehlivého. Někoho, komu nechybí tah na branku. Naše práce nás baví a děláme jen to, co nám opravdu jde. S námi to máte bez nervů. Sdílíme ty nejlepší nápady s cílem rozvíjet váš byznys. Od roku 2012 jsme pro klienty vytvořili tisíce textů a měli možnost pracovat na skvělých projektech. Kladné reference jsou pro nás skvělou motivací a důkazem, že naše práce skutečně pomáhá.

REFERENCE

S lepšími copywritery než v Glaceo jsme se zcela upřímně nesetkali. Texty jsou čtivé, zajímavé, pravopisně správné a vždy vyřízené v požadované lhůtě. Komunikace s tímto partnerem je naprosto bezproblémová a rychlá. Nic se dlouho netáhne, na nic se dlouho nečeká. Redaktoři jsou velice empatičtí, protože z toho mála poznámek, které jim předáváme, vytvoří hodnotný PR článek, ze kterého evidujeme sympatické konverze. Právě z těchto důvodů se ke spolupráci neustále vracíme a nadále také budeme. Za POSHme posíláme velké doporučení.
Eva Bartošová
POSHme.cz

KONTAKT

Udělejte první krok ke spolupráci a vyplňte kontaktní formulář. Nemusíte se rozepisovat, vždyť na texty jsme tady my.
Stačí ve zkratce popsat váš problém.