Kontaktujte nás
toggle menu
728 854 479
toggle menu

REFERENCE

Kladné reference jsou pro nás skvělou motivací a důkazem, že naše práce skutečně pomáhá. Prohlédněte si ty nejzajímavější z nich. Všem klientům děkujeme za projevenou důvěru. Těšíme se na nové výzvy, zajímavé projekty a další spolupráci.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI?

Přečtěte si, co o nás říkají naši klienti. Jsme rádi, že máme možnost podílet se na jejich úspěchu. Vždy nám záleží na tom,
aby spolupráce skvěle klapala.

Na článcích od Glaceo je poznat, že je píše copywriterka s láskou k módě a aktuálním trendům. Jednoznačně umí zaujmout a nalákat zákazníky. Spolupráci chválím a doporučuji.
Ruslan Dzumanijazov
Unimoda.cz
S lepšími copywritery než v Glaceo jsme se zcela upřímně nesetkali. Texty jsou čtivé, zajímavé, pravopisně správné a vždy vyřízené v požadované lhůtě. Komunikace s tímto partnerem je naprosto bezproblémová a rychlá. Nic se dlouho netáhne, na nic se dlouho nečeká. Redaktoři jsou velice empatičtí, protože z toho mála poznámek, které jim předáváme, vytvoří hodnotný PR článek, ze kterého evidujeme sympatické konverze. Právě z těchto důvodů se ke spolupráci neustále vracíme a nadále také budeme. Za POSHme posíláme velké doporučení.
Eva Bartošová
POSHme.cz
Článek, který nám Glaceo vytvořilo pro značku paddleboardů Sup Ocean, byl jedním slovem skvělý. Neměli jsme k němu sebemenší připomínky. Děkujeme za bezproblémovou spolupráci.
Radek Drochytka
Sup Ocean Paddleboards
S agenturou Glaceo zastoupenou Lukášem Benzlem spolupracuji již třetím rokem. Prostřednictvím portálů Kámoška a eMuži jsme zde propagovali znamykadernik.cz nebo obchod s dámskou a pánskou módou Delmas. Vysoce hodnotím pečlivost, s jakou jsou články připravovány, jak po stránce copywritingu, tak po grafické stránce. U Glaceo se mohu vždy spolehnout na rychlé dodání článku a jeho publikaci v termínu, který mi vyhovuje.
Michal Rost
TRITON IT a znamykadernik.cz

KONTAKT

Udělejte první krok ke spolupráci a vyplňte kontaktní formulář. Nemusíte se rozepisovat, vždyť na texty jsme tady my.
Stačí ve zkratce popsat váš problém.